Witamy serdecznie na naszej stronie .

Nasza firma prowadzi działalność gospodarczą pod nazwą ABS Nadzory .

Firma istnieje od 2009 roku. Nasza działalność koncentruje się  na dostarczaniu  profesjonalnych informacji, które wspomagają podejmowanie  decyzji przez naszych klientów podczas całego procesu inwestycyjnego. Rozpoczynając od doradztwa przy wyborze nieruchomości przeznaczonej na cele budowlane, poprzez współpracę z biurami projektowymi (uzyskanie pozwolenia na budowę itp.), rzeczoznawcami branży budowlanej, sanitarnej, elektrycznej, inspektorami nadzoru inwestorskiego, kierownikami budowy (realizacja inwestycji wraz z przygotowaniem dokumentacji do pozwolenia na użytkowanie).

Grupa tworząca ABS Nadzory   to inżynierowie z innowacyjnym podejściem do projektowania, realizacji inwestycji, stosująca nowoczesne rozwiązania techniczne zorientowane na kompleksowe wielobranżowe działanie w procesie budowlanym.

Zlecając nam usługi projektowe, konsultingowe lub nadzory budowlane uzyskuje się pewność wykonania usługi, która bazuje na rzetelnym i interdyscyplinarnym podejściu do analizowanych zagadnień technicznych i formalno-prawnych całego procesu budowlanego.

Zapraszam do współpracy!